| Ștefan0000o a întrebat:

As vrea și eu sa îmi iau o bicicleta și nu știu care. Bugetul meu este de maxim 1000 lei și as vrea un mtb și dacă se poate și full suspension dar nu contează asa mult. Am 1.70

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Uitati-va online pe olx sau pe ziarele locale la mica publicitate, ca-s multe, dar nu trimite banii pana u vezi bicicleta si nu o verifici.
Atentie la spagari, care pun poze cu biciclete noi si ei vand vechituri, ca aceia din start vor refuza sa te intalneasca, ca nu au ce sa-ti arate.