| Andreeaioan115 a întrebat:

Asezarile se pun ca genuflexiuni?
Ajuta ele pentru slabil la picioare?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Silkin_Ana_1995 a răspuns:

Http://www.topfitness.ro/......e-incerci/ Da, se considera genuflexiuni, si ajuta la lucrarea muschilor picioarelor. Funda? :)

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai lasă shaormele, pâinea merdeneaua cu brînză, dulciurile, si vei avea piciorușe de manechin, daca nu vei avea picioare de pian

| Andreeaioan115 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ca sa ai picioare frumoase trebuie sa faci sport si o alimentate corecta. Si nu am atat de mari picioarele, picioarele mele sunt destul de frumoase.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Bravo, tu esti in poză? mersi, multa sanatate.

| Andreeaioan115 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da clar ca sunt eu, iti doresc multa sanatate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Mersi, la fel.