| SofiaMaria24 a întrebat:

Astazi se joaca un meci Brazilia-Columbia unde o sa fie capitan Neymar? Daca da pe ce program si la ce ora.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Gsp

| NOBODY a răspuns:

Neymar nu e capitan (nici de vas, nici militar), Neymar e jucator de fotbal.

| SofiaMaria24 explică (pentru NOBODY):

A lipsit capitanul de la nationala de fotbal a Braziliei unde joaca Neymar si a fost pus Neymar capitan :]] La fotbal ma refeream si eu LOL

| KilluaZoldyck a răspuns:

Da, Neymar este capitan. Nu stiu daca este pe un program pe net il gasesti sigur