| Lolkkk a întrebat:

Astăzi și ieri am dat preselecții la fotbal și azi am jucat un meci pe terenul mare pe baza sportivă și am stat in poarta și antrenorul mi-a zis după meci că nu poate să mă bage in poarta pentru că sunt mic și nu pot sa apar la porți mari și sunt vreo 22 de oameni care vor sa se inscrie, gen copii sau mai multi. Eu cu un băiat avem 15 ani și nu știm ce să facem că antrenorul a zis că unii putem sa venim să susținem echipa sau sa jucam ca rezerve, sa mă las și să nu mă mai duc la antrenamente daca ne cheamă sau să mă duc?
Eu m-aș duce pe fundaș

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te duci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In ce sens esti mic? De statură sau ca varsta? La ce s-a referit antrenorul tau?

| Lolkkk explică (pentru CristiDinBucuresti):

De statură, in poartă

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lolkkk):

Atunci nu ai ce sa faci, poate nici ca fundas, si in inaltime nu cresti peste noapte, aia este genetic, daca parintii sunt scunzi asa vei fi si tu toata viata nu ai cum sa modifici nimic, orienteaza te spre altceva in afara de sport ca nu ai innaltimea corespunzatoare, si decat sa suferi accidentari in teren spitalizare operatii, mai bine renunti si asta e.