| Mogiojojo a întrebat:

Astia care va pricepeti la pariuri: 'gazdele castiga ambele reprize' inseamna ca castiga prima repriza si finalul sau ca castiga a doua repriza separat? Adica daca ambele echipe marcheaza un gol in repriza 2 se mai pune?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna exact ce spune, respectiv ca gazdele castiga fiecare repriza luata separat. Daca este egal intr-o repriza, indiferent in care, ai pierdut.

| Atlantic007 a răspuns:

Trebuie sa castige ambele reprize. A doua se reia de la 0 0, nu conteaza cat s-a terminat prima.