| DemonSoul a întrebat:

Atletico Madrid - Chelsea

Bayern Muchen - Real Madrid!

Chelsea - Bayern din nou finala? Eu zic ca da...revansa lui Mourinho!

9 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Si Guardiola se intalneste din nou cu Realhee hee

| DemonSoul explică (pentru sublime89):

Castiga Bayern.cel putin asa vreau eu happy

| sublime89 a răspuns (pentru DemonSoul):

Da, si eu asa as vrea. Mai ales ca tin cu Barcelona laughing

| DemonSoul explică (pentru sublime89):

Koke.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real - Chelsea în finală.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Auleu,le focu pe Koke sau pe Kroos, gata cu subiectului, mai bine de nu stiu cine.

| KrEaThYvE a răspuns:

Eu unu zic ca o sa fie o finala, bayern-atletico, eu sunt fan bayern si chelsea dar probabil ca ai vazut cum atletico a batut de 2 ori barcelona, iar dupa parerea mea atletico este peste chelseahappy ar fi ceva interesant o finala chelsea-bayern happy

| DemonSoul explică (pentru KrEaThYvE):

Sunt fan Chelsea de 8 ani. vrei o finala Bayern - Atletico, ca sa nu joace Bayern cu Chelsea?laughing) ...glumesc, cred ca Mourinho ar ceda campionatul pentru Champios League, se va axa mai mult pe CL.

| KrEaThYvE a răspuns (pentru DemonSoul):

Hey nu am zis ca prefer atletico, nu am zis-o eu, cotele si rezultatele din ultima perioada a zis-o happy mourinho cu siguranta poate face minuni cum a facut si in acest retur cand a revenit si a castigat, intrand in semifinale happy