| sherome a întrebat:

Avand in vedere ca lucrez 3 zile pe saptamana, ture de noapte, si atunci nu ma
duc la sala, cand este recomandat sa iau serious mass de la on? Cand ma trezesc? adica 5 dup masa? sau cand ma culc? dimineata dupa ce manac ora 8? Specific, am
programul asta 3 zile doar pe saptamana. Restul zilelor mamduc la sala e totu ok. Dar nu stiu cand sa iau Serious Mass cand e bine. Faza e ca atunci cand ma trezesc dupa ce il iau trebuie sa mai stau o ora ca nu pot manca pe moment. Ma satura prea mult. Este continuarea la intrebarea anterioara. Am scris prea mult si n a fost publicata in intregime
intrebarea mea, de aceea am continuat acum

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Cand vrei tu, e ca o masa pe care teoretic nu ai timp sa o iei.