| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cum as putea sa estompez sau sa fac sa dispara aceste hip dips pe care le am?

Răspuns Câştigător
| biwltyad a răspuns:

Doar operatii, dar nu merita. O parte mare dintre persoane are si desi unii au parerea ca arata neplacut, sunt doar forma soldurilor si e ceva normal sa nu arate la toata lumea la fel.

| anonim_4396 explică (pentru biwltyad):

E ca si cum as fi stransa la jumate si as da pe dinafara in parti.
nu ajuta niciun exercitiu, nimic?

| biwltyad a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cate stiu nu. La fel arata si la mine, desi poate doar exercitii sa tonifiezi zona din jurul gap-ului ar face sa fie mai putin evident dar din cate stiu nu ai cum sa "umpli" spatiul ala fiind ceva genetic si pur si simplu cum e alcatuit corpul.