| Genery a întrebat:

Azi a venit o femeie în școală care alegea câte 3 fete pentru canotaj. Nu exact canotaj,ceva gen,nu mai țin minte exact cum se numea. Am fost alesă și eu. cursurile sunt în București. plecarea e luni. Ce ziceți, e bun acest sport? Mă refer aici la canotaj deoarece nu țin minte exact numele sportului ăluia. și e bun pentru fete? Eu sunt mai plinuță și nu știu dacă mă va dezvolta frumos. ce spuneți?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sporturi pe apa mai sunt caiacul si canoea. Sunt sporturi destul de grele si solicita mult efort fizic.
Pentru o dezvoltare armonioasa te sfatuiesc sa practici inotul.