| Xenoverse1 a întrebat:

Azi se împlinește un an de la cea mai mare umilinta a Barcei in fata celor de la liverpool, mi-aș fi dorit să nu fi intamplat această umilinta.

Credeti ca ar fi câștigat Barca liga dacă marca un gol pe Anfield?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Din pacate castiga mizeria de barca liga daca Liverpool nu intervenea si nu o calca efectiv in picioare. Sa te umileasca Liverpool care juca in atac fara Salah si Firmino (cei mai buni oameni din atac alaturi de Mane) si jucand cu Origi e cea mai mare umilinta posibila, sa ai 3-0 avantaj si sa iti dea un scurt 4-0 e ceva fabulos.

Cireasa de pe tort : https://www.youtube.com/watch?v=YDjGNsk9b00
Corner taken quickly Origiiii

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| Xenoverse1 explică (pentru LPCTSTR):

Ma asteptam la un raspuns de genul asta.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Xenoverse1):

M-ai intrebat, ti-am raspuns, ca tu ai asteptari este alta.

| RobertMoon a răspuns:

Treci peste.

| JicaContra a răspuns:

A jucat si Iliescu (ucigasul de Iliescu)?

| Nimeni10 a răspuns:

Cred ca da