| anonim_4396 a întrebat:

Azi se joaca CFR - Sevilla ce credeți vor scoate măcar un egal cfr-istii? Ce prognostic vedeți la meciu acesta? Îl jucați azi?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Era bine dacă se juca acasă la Sevilla primul meci, era presiune mai mare pe ei apoi veneau în Gruia unde se încurcau de la emoții văzând ce a făcut sezonul ăsta CFR.

Da, poate scoate un egal fiindcă Sevilla e mai mult mai bună acasă ca-n deplasare.

| anonim_4396 explică (pentru Alexuţ02):

Părerea mea ca pana aici i-a fost norocul celor de la CFR mi greu sa cred ca pot trece de cei de la Sevilla dar e bine ca ne o adus puțin coeficient este totuși singura echipa care o mers mai departe de la anul nu cred ca vor mai merge în EL sau champions league vor merge direct în intertoto doar CFR e singura echipa care poate da trebuie sa treacă de multe tururi preliminare acum sa speram ca nu e asa cu cupa intertoto și vom continua în cupele europene da slabe șanse din cauza coeficientului tot CFR e baza dacă trece și de spanioli e o reala performanta sa elimini o tripla câștigătoare a EL. Da era mai bine dacă am fi jucat la ei acum nu rămâne decât sa ii ținem pumni e totuși o echipa românească care o mai spălat din rușine și sa calificat în grupe.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare dreptate, respect!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bate Steaua.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Fcsb poate dar aia vad meciu de acasă. Fcsb =faci ce spune Becali

| Drimmero a răspuns:

Probabil handicap Sevilla.

| danbnz a răspuns:

1x2

Răspuns utilizator avertizat