| devil2279 a întrebat:

Baaaa sad crying De ce nu imi mai revine forta pe care o aveam inainte sa inceapa vacanta caci in timpul vacantei nu pot sa merg la sala.De cand am inceput scoala iar ma duc la sala de lupte si numai am aceeasi putere ma fac toti si la skandenberg si la tot si m-am apucat mai ales de luni si am tras tare de tot la fiare ca niciodata si tot ma da un **** de om care nu a facut sport in viata lui,e mai inalt ca mine si suntem de o seama, cum dracu ma da ala la skandenberg, trag ca dracu la fiare de ma omor si tot nu imi creste forta, dar nu e vorba de crescut ci macar sa imi recapat forta de dinainte. Cat sa mai astept? crying(((crying((((((((sadcrying

10 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cam 2 luni si eu era sa o patesc la fel

| diavolitadulce a răspuns:

Ai facut si tu o greseala, faptul ca nu te-ai mai antrenat. si eu m-am lasat o perioada de fitness dar m-0am antrenat acasa, iar saptamana trecuta cand am reinceput cursurile mi-a fost usor. tu stai linistit ca o sa iti revii

Răspuns utilizator avertizat
| diavolitadulce a răspuns (pentru devil2279):

Te admir pentru toate lucrurile astea. esti un fel dse super man. sfatul meu : renunta la pc. intra doar pentru strictul necesar si lasa lucrurile inutile

| 95Cosmin a răspuns:

Pai depinde si cum ai tras de fiare, daca ai tras de fiare pana cand nu ai mai putut face nici o repetare si faci asta in fiecare zi, inseamna ca iti suprasoliciti sistemul nervos central. Facand asta vei scade si in forta.Nu te simti si obosit pe tot parcursul zilei? Si eu am patit acelasi lucru, doar in timpul verii.Am folosit prea multa greutate si ma fortam prea mult.Cel mai bine e sa te opresti cand mai poti face 2 repetari. Daca tot vrei sa lucrezi intens, reduti timpul in care te odihnesti, eu stau cam 30-40 secunde si incep iar.

Spor la sala.

Răspuns utilizator avertizat
| DjD3liric a răspuns:

Man trage de fiare inceara multe tractiuni man si ai incredere in corpul tau ca poti
cam atat
bafta

| adokdgaok a răspuns:

Te-ai gandit ca poate si prietenii tai au tras de fiare 'ca dracu'?

Fii serios, nu te mai plange atata, fii perseverent, fa des, nu mult. Ia proteine si mai ia si zile libere happy Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| SmoKez a răspuns:

Eu unul cred ca nu tragi ca dracul sau. in cel mai rau caz nu tragi cum trebuie. Sa tragi ca dracu inseamna sa tragi in prostie timp de cel putin cateva luni sau cativa ani pentru rezultate. Sa tragi in prostie, dar gresit e o pierdere de timp... Sunt un tip sincer si direct asa ca fara suparare... te plangi in loc sa tragi ca un exemplu pe care l-ai dat mai sus si citez " **** de om care nu a facut sport in viata lui ". Unde ti-e increderea? Unde ti-e motivarea? Daca faci gen " Dimineata ceai ( ce ai? ), la pranz cumpot ( cum pot ) si seara gem ( gem de stomac ) " e clar. Gaseste motivatia ta care sa-ti dea incredere si sa treci peste limita pe care o detii. Dupa, limita de acum fata de limita pe care o vei avea va fi una mai mult amuzanta si nu-ti va veni a crede! Sper ca te-am ajutat si spor la munca-ncontinuare!