| Mario1994 a întrebat:

Baietilor/ fetelor cu ce va ajuta sala? Sala de fitness. Multi mergeti la sala.

Răspuns Câştigător
| Andreea11989 a răspuns:

Ma face sa uit de tot ce e urat si stresant pe o perioada de 1 ora, 1 ora si jumatate, te relaxează, te binedispune, te desprinzi de realitate esti doar TU si cu tine însuți. Pe langa faptul ca iti ajuti si sanatatea, sistemul imunitar, intaresti oasele, dezvolti tesutul muscular, creste increderea in tine.

| Mario1994 explică (pentru Andreea11989):

Cel mai bun raspuns, apreciez! Iti dau mare dreptate.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Mario1994):

Nu trebuie sa-mi dai dreptate, doar incearca happy.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde esti venita? Sportul pe langa modealarea corpului e foarte bun pentru sanatate, psihic etc.
Si cum oamenii nu isi permit acea aparatura acasa, se duc la sala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care ar fi scopul intrebarii? Orice fel de exercitiu fizic e benefic

| lpavel a răspuns:

Cu ce te ajuta? Te ajuta sa fi in forma fizic, sa nu fi papa lapte apoi te mai ajuta sa fi bunaaa, intelegi tu... laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Nu merg la sala.Cu ce ne ajuta? Nu stiu, poti face aceleasi lucruri si acasa.
Te mentine in forma si iti ofera un corp sexy si bine lucrat.

| Desireღ a răspuns:

Adevărat, mulţi mergem la sală

de mese

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, de exemplu eu merg la sala de xbody pentru a scadea in greutate si in talie si pentru ca ajuta la circulatia sangelui si la metabolism. Recomand acest tip de exercitiu, eu mai merg la sala Tome, o gasiti aici: http://www.tome.ro/