| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Barcelona sau Napoli? Cine credeți in opinia voastra ca merge mai departe în UCL? Eu zic 1 Barcelona solist.Voi?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Merge barza mai departe, Napoli nu poate emite pretentii.

| Bruno92 a răspuns:

Daca înscrie Napoli gol in deplasare va fi chin și jale pentru Barcelona.au noroc că îl au pe Messi ăla o să facă diferența, meci ușor nu insa aibe oricum

| Andresso a răspuns:

Baga 1 solist pe Barca, o sa-i bata pe Napoli, sunt slabi aia de la Napoli, nu stiu sa se apere calumea.

| Xenoverse1 a răspuns:

Barcelona e clar favorita sa mearga mai departe.

| Unsfatbun a răspuns:

La prima vedere așa pare. Uită-te la meciul de aseară, în care Juventus părea una dintre favoritele la câștigarea trofeului și nu au fost capabili să-i bată pe OL. Barça joacă slab; foarte slab.
Adoarme jocul cu mingea pe Ter Stegen. Sper să treacă mai departe. Oricum le rupe fâșul Bayern!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Unsfatbun):

I a batut Juventus Torino pe LYON doar ca regula golului marcat în deplasare a fost 2 2 la general omule!

| Unsfatbun a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da, ai dreptate, dar stii ce am vrut sa spun. I-au bătut degeaba. E o victorie echivalentă cu o mare dezamăgire
Au trecut mai departe cei de la Lyon.
Altfel era un Juve-City decat Lyon-City.

| EuSuntOmul a răspuns:

Fotball club steaua Bucuresti