| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Benjamin Adegbugyi sau Brock Lesnar? Eu zic Brock Lesnar? Voi?

4 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Evident Ca Brock Lesnar. Nu ar avea nicio sansa Beny al nostru la un astfel de match cu asta din UFC. E net superior romanului si la bataie si la ce vrea el happy

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru funnnyman32):

La inaltime Benny are 1 98 Lesnar are 1 91!

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Da, Benny romanul nostru este un pic mai inalt ca Brock Lesnar, doar ca Benny nu a reusit sa-l bata pe Rico nici macar odata din cate stiu. Iar Lesnar este la un alt nivel cu mult peste Benny al nostru asta este adevarul, si inaltimea nu conteaza foarte mult la asa nivel.

| emăuboi a răspuns:

Brock Lesnar.