| RoObbByGaAmeEs a întrebat:

Brooos vreau si iooo sa stiu parerea voastra fie ca sunteti fete sau baieti care dintre Leo Messi si Cr.Ronaldo e cel mai bun din lume?! vreau sa stiu parerea voastra...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atata timp cat L.Messi a castigat titlul de cel mai bun jucator, inseamna ca el este mai bun.

| RoObbByGaAmeEs explică (pentru Ioandelasal):

Sa sty ca ai mare dreptate si jukatorul meu preferat de fotbal e Leo Messi...in plus doboara rekord dupa rekord + 4 baloane de aur castigate consecutiv...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Cr Ronaldo...