| alice2712 a întrebat:

A facut cineva exercitii pentru crestere in inaltime care au dat rezultate? Ce exercitii?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Antrenamente de volei: sarituri la fileu, la cosul de baschet, sarituri cu genunchii la piept. Rezultat: 10 centimetri crescuti intr-un an, de la 14 la 15 ani!

| cristi202 a răspuns:

Antrenamente de volei: zi de zi, sarituri la fileu, la cosul de baschet, sarituri cu genunchii la piept. Rezultat: 10 centimetri crescuti intr-un an, de la 14 la 15 ani!

| Adry05 a răspuns:

Inot, basket, intins pe bara. Depinde acum si la ce varsta faci.

| icewolf a răspuns:

încearca sa joci des baschet te ajuta sa cresti considerabil

| m07constantine a răspuns:

Dap: inot, basket, hanbal
In general sporturile care necesita miscari ample, folisirea tuturor grupelor de muschi, etc
Sunt contraindicate sporturile 'grele', de forta: karate, judo, greutati, etc

| alice2712 explică:

Am 16 ani