| CuriosEL a întrebat:

am 1.73 inaltime, 58 de kg si 17 ani ( se vede ca sunt cam slabut ), fac sala de o luna si luna ce vine vreau sa iau ceva, ce ar fi mai bine sa iau Carbo : http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_i d=1086 sau Creatina : http://www.suplimente-naturiste.ro/......oducts.php vreau sa cresc in masa musculara dar sa nu pun prea multa grasime pe mine, vreau sa creasca mai mult muschii!! cel mai corect rasp. funda aaa!

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai omule, nu lua asa de capul tau ca iti distrugi ficatul! Mergi la un nutritionist! Multi si-au stricat viata, sau chiar au pierdut-o pentru ca nu s-au informat!
Depinde de organismul fiecaruia. Nu mai intreba pe unul si pe altul, ca in final, ala nu raspunde de sanatatea ta. Mergi la nutritionist! Altfel, e distrugere curata.

| mistery_9017 a răspuns:

Creatina te va ajuta sa cresti in masa dar nu imediat ci in timp. Creatina retine apa in muschi si nu vei obtine o forma frumoasa ci mai de graba o umflaura la brate, spate, umeri si trapez ar arata ok dar te-ai cam ingrasa sau cel putin abdomenul tau va arata urat. Iti recomand sa iei testosteron, un tribooster de 2000 de la biotech e pe la 70-80 de lei si te va ajuta sa cresti deoarece muschii pentru a creste au nevoie de testosteron pe care il elimini din corp prin ejaculllare asa ca o metoda de a creste in masa e si sa renunti la acte sexuaale sau masturbkare. Sa l fahci la un interval de 1 data la 2 sapt. Cea mai buna metoda de a creste in masa sunt steroizii injectabili nu te lua dupa oamenii care zic ca iti fac rau este fals pastilele dar injectabilii nu un steroid bun pentru pentru incepatori este enatatul de la biotest daca imi aduc bine aminte. Te costa in jur de 150 de lei 10 injectuu pe care le vei lua 1/sapt in primele 2 sapt si dupa 2/sapt 1 luni si una joi si vei creste garantat in masa cam 4-5 cm in brat deci 12-15 kg de masa pura dupa care vei slabi cam 2 kg si cel mai recomandat dupa ce ii iei este sa iei un tribooster. Sper ca te-am ajutat.

| mistery_9017 a răspuns:

Scuza-mi greselile gramaticale dar am scris repede.