| Daiana26 a întrebat:

am 10 ani si am 43 de kg.ma puteti ajuta sa slabesc 4 kg? trimiteti-mi sfaturi pe adresa mea de yahoo loredana. daiana@ymail.com. va multumesc mult!

Răspuns Câştigător

Nu nu m-am gandit mult! Ce legatura are dieta cu ani? Prin dieta vroiam sa spun sa mananci mai putin sau mai sanatos, nu inteleg problema varstei?!

5 răspunsuri:
| TechnoCocktail a răspuns:

Ymail? Pe bune?
Onn : La 10 ani nici nu se pune problema de astfel de lucruri cum ar fi slabitul sau si mai grav dieta. Ai tot pimpul sa cresti si sa te dezvolti. Dar ca sa nu te mai ingras incearca o alimentatie sanatoasa. si sport.

| YoAlLeKcS a răspuns:

Ar cam trebui sa faci miscare, alearga prin parc du-te la sala (fitness, taebo) sa mai dai jos sau tine dieta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Dieta la 10 ani? te-ai gandit mult?

| Cosmin86 a răspuns (pentru UnknownUser1):

De obicei dietele implica o gramada de restrictii, ceea ce e foarte contra-indicat cand esti in dezvoltare. Mai documenteaza-te

Nu nu m-am gandit mult! Ce legatura are dieta cu ani? Prin dieta vroiam sa spun sa mananci mai putin sau mai sanatos, nu inteleg problema varstei?!

Ce generatie de copiii... offff...