| oOSebbiXx a întrebat:

Buna happy
Am 11 ani si sunt in clasa a V-a big grin
Eu fack handbal din clasa I si sunt cel mai bun de pe postul pe care joc [extrema stanga ] asta inseamna ca mana de aruncare este cea dreapta.
Am tinta foarte buna.
Dar nu prea sutez cu putere straight face
Cum pot face multa forta in maini?
Am facut la flotari si la fel, am facut cu haltere si nimic sad
Va rog ajutati-ma dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Flotari cate ai facut? daca nu a functionat inseamna ca nu ai facut destule (pentru varsta ta) eu am 16 ani si fac 3, 4 serii de cate 30, 40 de flotari o data la doua zile si iti spun sincer ca am crescut in brat mai mult de 2 inch (undeva la 5 cm) si fac cam de 5 saptamani ...deci iti spun sigur ca daca faci si urmezi si un program adecvat o sa capeti forta mare in maini. uite ai un program care este destul de folositor http://antrenamentflotari.blogspot.com/......tari.html, fa si tu cateva saptamani si ai sa vezi diferenta. bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru pufulete17):

5 cm in 5 saptamani? forta in maini de la flotari?

apuca-te de sah

3 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Dupa parerea mea. eu cred ca ar trebui sa te antrenezi mai mult, fa multe exercitii, concenreaza.te si ai sa reusesti.mai ales ca esti si micut:*

| oOSebbiXx explică:

Va multumesc :X
Flotari faceam 4 serii a kate 15 happy
dupa care luam haltere si 30 de minute nu ma opream happy
Asta pe zi