| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani, 180 cm 67 kg, doresc sa ma apuc sa merg la sala pentru a slabi / marii rezistenta etc. am nevoie de un program eficient si mai tarziu peste cateva luni / an sa fac pentru abdomen, biceps, triceps, etc. dar deocamdata am nevoie doar pentru slabit / marit rezistenta, multumesc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

La 14 ani nu poti merge la sala decat cu aviz medical, si sub indrumarea unui cadru specialist:altfel risti sa-ti bati joc de propriul corp. Oricum, nu vad de ce sa mai dai jos.