| Minder a întrebat:

Buna, Am 14 ani si doresc sa ma inscriu la fotbal vreau sa evoluez ca fotbalist profesionist, pana acum nu am fost la un club dar joc bine. Doresc sa muncesc mult la antreamente pana pe la 19 ani apoi doresc sa ma duc la o echipa din cehia. Vreau sa intreb daca voi pleca la o echipa in cehia cat timp tebuie sa fac antrenamente pentru a face contract cu acel club. MULTUMESC dau funda urgenntttt

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 19 ani va trebui sa fii ori fotbalist profesionist, caz in care o echipa din Cehia te va lua numai daca esti suficient de bun, fie vei fi doar un amator, care practică fotbalul ca hobby si atunci poti sa te inscrii in orice club de amatori vrei tu, trebuie doar sa platesti taxa.

| Minder explică (pentru Brigaela):

La 14 ani e prea tarziu sa fac antrenamente? Sau pot avea sanse?

| Brigaela a răspuns (pentru Minder):

Daca nu ai mai facut pana acum, e improbabil sa ajungi profesionist, dar nu imposibil, daca ai talentul necesar si esti dornic sa muncesti mult.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ai mult de mancat si presimt ca nu o sa mananci atat, metaforic vorbind. Nu cred ca ai sanse.