| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa ma apuc de sala este vreun risc sa raman impotent?

Răspuns Câştigător
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Du-te linistit la sala.

15 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Haha, pe asta de unde ai mai auzit-o? laughing)

Logic ca nu ai cum sa ramai impotent daca mergi la sala.

| RobertMoon a răspuns:

Nu ramane nimeni impotent daca face sala, cine te-a mintit pe tine?

| a1sxD123 a răspuns (pentru RobertMoon):

Pai zis unu face ca nu la nu stiu ce exerciti ramai mic si ipotentlaughing

| GabyG a răspuns (pentru a1sxD123):

Mic cu siguranta o sa ramai.

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru GabyG):

Esti tu asa sigur(a) ca o sa ramana mic daca merge la sala? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru a1sxD123):

Ori a facut grav misto de tine ori e RETARDAT

si nu mai pune intrebari de genul, vrei sa rada toti de tine si sa te considere redus mintal?

| GabyG a răspuns (pentru aLeXaNdru145):

Daca face intens si se forteaza da, sunt sigur. Un coleg are 1.50 ca face sala (15 ani). Daca face sala mai putin si nu merge toata ziua asa da, nu ramane neaparat mic.

| fuzzer a răspuns:

Nu patesti nimic, doar nu exagera, si daca vei lua steroizi, mai intai trebuie sa vorbesti cu un specialist.

| Ibrahimovic a răspuns:

Esti dus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are abslout nicio treaba, stai calmhappy
Sa vezi cum vin gagicile apoi la tinelaughing

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna!
Nu vei devenii ipotent, doar incearca sa nu exagerezi si nu te astepta la rezultate miraculoase intr-un timp foarte scurt. Exercitiile la sala se practica regular si corest. Trebuie sa ai rabdare si ar fi de dreferat sa iti faci un program sprijinit de sfatul unui profesionist.

| a1sxD123 a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Pai stiu ca numa dupa 3-4 luni incepi sa arati cat de cat...

| GabyG a răspuns:

Am vrut sa merg si eu la sala la 14 ani si antrenorul de acolo mi-a spus sa nu incep asa repede, sa mai cresc putin

| a1sxD123 a răspuns (pentru GabyG):

Da normal ii pe 16 sa meri

Răspuns utilizator avertizat