| foreveryoung10 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma apuc de un sport.Si singurul sport care ma atrage este taekwondo.Varsta mea va fi o problema in practicare sportului? Va trebuii sa fac antrenamente cu, copiii mai mici? avand in vedere ca o sa incep de la 0... dau funda. :3

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu prea te ajuta acest sport! (parerea mea)
Cel mai bine ai face ceva care sa te ajute in viata de zi cu zi! Gen Kung fu sau orice alt ceva!

| foreveryoung10 explică (pentru Clorox):

Meh...asta vreau sa fac happy

| Clorox a răspuns (pentru foreveryoung10):

Ok, treaba ta! Oricum, este super si taekwondo, mai ales miscarea aia cand ridici piciorul si lovesti la mama dracu! laughing Sper sa te tina!

| foreveryoung10 explică (pentru Clorox):

Intrebarea mea era alta :3 Si stai calma, ma tine happy

| Clorox a răspuns (pentru foreveryoung10):

Nu conteaza ca faci cu copii mai mici, am impresia ca iti da alta dificultate fata de cei mici!