| DaKing_ALex'ww_1998 a întrebat:

Am 15 ani si de curand am reinceput sa fac sala. Am 1.77, 63 de kg si in jur de 12 % grasime corporala. Ce exercitii imi recomandati pentru definirea muschilor si deminuarea grasimii de pe burta si piept.

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu poti sa arzi grasimea doar dupa burta si piept. Corpul isi "alege" singur zona cea mai accesibila pentru ardere.

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Pai daca zici ca faci sala trebuie sa ai si un instructor sau un supraveghetor macar, intreaba-l pe el, o sa iti raspunda cu siguranta!