| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, 1, 71 inaltime si in jur de 57-58 kg. Acum 4-5 luni aveam abdomen plat, nu mai e plat, si cum nu ma lasa mama sa merg la sala ca-i frig afara si ma pot imbolnavi. cum pot da jos grasimea de pe abdomen acasa? Sau macar sa o tin in starea asta pana ma apuc iar de sala. Multumesc happy

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa faci exercitii, nu abdomene cum s-a zis, cardio de pe Youtube. Ai o varietate foarte mult. Cauta `belly fat burning`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa 5 Min Plank Challenge pana incepi sala
http://prntscr.com/eahwmn

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns:

Tie nu iti trebuie abdomene pentru ca aste sunt pentru a face muschi nu pentru a slabi deci trebuie sa faci cardio ca sa slabesti iti pot lasa un link pentru un program cardio vrei? Si funda?

| B3HappyN0Worry a răspuns (pentru Miru_Miru_1998_rrlw):

Da te rog, mulțumesc

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns (pentru B3HappyN0Worry):

Iti trimit si programul dar mai intai funda te rog.

| Zzuzuzzzu227 a răspuns:

Buna..pai avand in vedere ca nu poti merge la sala.fa in fiecare seara macar 100 de abdomene apoi Mai multe si multe alte exercitii si daca vei avea grija la ce mananci se vor cunoaste rezultatele Nu dupa mult timp! Bafta

| Mada_Madalin_1998 a răspuns:

Fa abdomene, zic

| Marius_Marius_1995_Dard a răspuns:

Spune mamei tale ca aerul rece face bine la plămâni sa nu te mai tina ca în laborator!