| Katy20p a întrebat:

Buna, am 16 ani.Pot sa ma duc la sala doar cu poza buletinului pe care o am pe telefon?!
Am o poza cu copia dupa buletin pe telefon.Iar buletinul l-am pierdut.M-am dus la politie si pana cand imi fac altul vreau sa merg si la sala. Stau in București

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La ce-ti trebuie buletin la sala? Sau vrei la una gen world class?

| Katy20p explică (pentru Cosmin86):

Pai ca sa imi platesc abonamentul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Katy20p):

Cat timp ai pierdut intreband pe TPU si asteptand raspuns, sunai de 5 ori la sala si aflai.

Eu cum am o problema de genul, sun direct acolo si aflu imediat.

| relian a răspuns (pentru Cosmin86):

Man ce rau esti laughing pai daca suna direct la sala, mai afla lumea ca mergea la sala? Uite si tu ce vorbesti laughing Daca suna la sala, afla si nu mai stia nimeni ca fata merge la sala.Si unde e tot farmecu, daca nu sa stie lumea cand ai fost la baie, de cate ori, ca ai iubit, ca ai facut sex si ce mai face omu in ziua de azi.Doara de asta intra lumea pe net nu? Sa arate ca are, ca face si asa mai departe, iar restul sai aprobe in cor laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru relian):

Da laughing)))

astea + poze cu mancarea laughing)