| dartagnon a întrebat:

Am 16 ani si 7 luni si merg la sala de o saptamana! Inainte sa merg la sala aveam 52 kg si 169cm h. Dupa o saptamana am 54, 4kg deoarece am mancat mult ca sa ma ingras si sa compensez efortul depus la sala! Intrebarea mea este daca continui sa mananc mult o sa depun burta sau o sa ma uniformizez!(burta nu pot spune ca e mare e un pic...a crescut si mi-e frica ca daca o sa continui asa o sa depun burta) Va rog care poate sa imi raspunda concret ce sa fac sa continui sa mananc mult sau nu?!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde ce mananci. Mananca alimente bogate in proteine si cu putine grasimi si putini carbohidrati

1 răspuns:
| AxXeL1124 a răspuns:

Incearca sa iti faci un anumit program de alimentatie, sa manci cat mai multe proteine si fibre.