| Ureche_Ana_Maria_Cristina_2000 a întrebat:

Am 16 ani si jumatate si sunt fata. De cand eram mica am vrut ca parintii mei sa ma inscrie la arte martiale si acum ei au acceptat. Eu sunt din Dambovita si vreau sa incep sa fac un tip de arte martiale, dar sa nu fie foarte departe(poate din Bucuresti sau Pitesti daca nu se poate in db). 1 Ce arte martiale imi racomandati(pentru autoaparare) 2 de unde as putea lua lectii
PS: sunt scunda(151 cm)
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Hei, vecino! Eu iti recomand jiu-jitsu brazilian, foarte frumos sportul. Stiu ca e in Targoviste un club Phoenix, parca, cauta pe net happy

1 răspuns: