| ayase a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa stiu ar fi OK sa ma apuc de taekwundo, karate sau alt sport de acest gen? Mai face cineva? Si daca da imi spuneti va roooog cat ar costa? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 7800Fahrenheit a răspuns:

Salut! Sincer un sport prinde bine... Eu unu fac Karate de 7 ani si ceva! Si in privinta costurilor daca vrei sa faci performanata te costa ceva dar doar asa de miscare e un cost nesemnificativ! Bafta!

| ayase explică (pentru 7800Fahrenheit):

Buna! big grin Eu vreau sa invat acest sport ff bine, dar doar atât! Adică nu vreau concursuri sau altceva; dar nici nu vreau sa-l practic doar de dragul de a face un sport. Îmi poti spune mai exact cât plătești? puppy dog eyes

13 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Eu fac ju-jitsu de 4 ani, si am centura verde. dau un milion pe luna. iti recomand acest sport.

| sNukki a răspuns:

Ar fi chiar ok. Dar era mai bine daca te apucai mai devreme. Ti-as sugera sa faci MMA (Arte martiale mixte) deoarece aici studieze mai multe stiluriwinking

| JoMo a răspuns:

Pai eu am facut karate cand eram mai mic. Eu zic ca ar fi bine sa faci un sport de genul acesta.
PS: Eu m-as apuca de capoeira la prima oportunitate pe care as avea-o.love struck:X:X:X

| Yuii a răspuns:

Sorry dar problema e că nu mai la baschet mai sunt de 16 ani și cunosc o sală la care merg și eu dar am doar 4 luni de baschet și doar 10 ani
Costă 50 lei pe lună dat două săptămâni e gratis
să fii bun că te depășesc în Galați!

| Chicaaau a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te apuci te basket... E un sport care te inalta, te face mai solid si te vor place multe fete... Ti'o spun din proprie experientabig grin

| ayase explică (pentru Chicaaau):

laughing nu stiu daca te-ai uitat dar eu am mai spus odata ca sunt fata si sunt deja inalta am 1. 75

| Chicaaau a răspuns (pentru ayase):

Atunci e invers laughing si scuze

| ayase explică (pentru Chicaaau):

It's OK! big grin

| 7800Fahrenheit a răspuns:

Cotizatia lunara este 50 de lei la mine la sala dar sunt din Petrosani/Hunedoara!

| Ax3L a răspuns:

Bai nu te sfatui sa te apuci de sport acuma.Pentru tine deja e tirziu.Cautati altceva numai nu sport.

| 123reptila a răspuns:

E tarziu frate sa te apuci de arte martiale....incearca alt sport

| ayase explică (pentru 123reptila):

laughingChiar daca numele de profil e de baiat sunt fata big grin