| Hkjddgj a întrebat:

Buna, am 18 ani, am niste gantere acasa si doresc sa fac si eu un pic de mușchi)), dar nu stiu cate seturi sa fac, cum... ce sa mananc etc. Care poate sa ma ajute cu niste sfaturi i sunt dator.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alteceva mai ai, gen o bara de tractiuni si 2 paralele? Ganterele sunt reglabile?

| Polinco a răspuns:

Păi, de început poți să faci 4 serii a câte 12 repetări. În legătură cu alimentația, consumă multe proteine(lapte, carne, oua, etc.)