| Russel69 a întrebat:

Buna am 18 ani nu sunt deloc multumit de mine.Sunt gras la burata si nu imi place vreau sa slabesc sa fac abdomen plat si frumos cu patratele stiti.Cum pot face asta ce sa mananc la ce bauturi sa renunti de exemplu beau numai cola nu stiu daca e bine.Imi spuneti cum sa fac abdomen.Ce sa mananc natural si bautura sa slabesc. Exista ceva mancaruri de asa ceva sau bauturi chiar sa vad rezultatele in cat timp.multumesc Dau Funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Parerea mea sucurile astea ingrasa cel mai mult, renunta la coca cola, manca ciocolata neagra caco 85% isi elimina pofta de dulce, renunta la dulciuri nu sunt sanatoase nu ofera nimic bun organismului decat otrava,treci pe o alimentatie corecta si cu mai putine alimente,manca mai multe supe asta face ca pofta de mancare sa se reduca,carnea de porc =bogata in proteine duce foametea in jos, fructele regleaza glicemia in sange,isi recomand carofi dulci,masline,cascaval,iaurt,dietele restrictive nu sunt bune,totul e sa manci putin din toate,grasimea de pe burtica este foarte periculoasa, ia creaza diabet, bolii cu inima, hiertensiune, cancer, vrei sa mori de tanar? sportul nu se face pe ore intregi si pe sesiuni mici de 20 de minute de sport dus la maxim asta ajuta la slabit cel mai mult plus culturismul, bei apa plata atat si minerala, abdomen nu vei face in 2 zile, a slabi e un proces de durata dar cu cat manci mai putin cu atat e mai bine,asta nu insemna a fi infometat si a manca ca un om,toate studiile indica ca a manca putin prelungeste viata, un sistem imunitar puternic, mai putine cazuri de bolii gen diabet, hipertesniune, nici multa carne nu e ok, baza sunt fructele si legumle

1 răspuns:
| FitMan a răspuns:

Cardio+ o dieta low carb te poate ajuta. Nu mai consuma bauturi carbogazoase, evita mancarurile bogate in carbohidrati si fa miscare multa. Documenteaza te putin despre dieta low carb.