| DeejayMixT a întrebat:

am 20 de ani, si m`am hotarat sa`mi deschid propria afacere.

As dori sa-mi fac un teren sintetic de mini fotbal (6 la 6) ca apoi sa pot sa-l inchiriez. Am terenul insa m`ar interesa cum ar trebui sa-l construiesc, cat dureaza, ce costuri necesita, cat costa metrul patrat de gazon sintetic s. a. (daca se poate cu un buget mai mic) terenul are aproximativ 650m patrati(in care va fi construita arena), este amplasat intr-o zona unde nu este niciun teren de fotbal. Langa teren, in afara de vestiare, as dori sa construiesc si un Pub sau un magazin cu terasa sau ceva asemanator. Pareri?

1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

O idee super tare, cu putina publicitate pe net si in scoli si licee, si cu preturi rezonabile o sa dai lovitura.