| Andreasx a întrebat:

Am 24 ani,1, 63 inaltime si 54 kg,sunt fata. Vreau sa imi cumpar greutati pentru picioare (saculeti cu nisip reglabili ce se pot folosi si la incheieturile mainilor), si nu stiu ce greutate sa iau pentru inceput...0.5kg sau 1kg, 1.5 ma gandesc ca imi va fi greu avand in vedere ca nu am mai pus pana acum. Vreau sa ii folosesc la mers alert,pe banda/parc si la exercitii nu la alergat, am inteles ca oricum nu e indicat sa se alerge cu ei. Multumesc mult☺

Răspuns Câştigător
| Adrian_Ungureanu_1998 a răspuns:

Buna, părerea mea este ca, mai bine Îți iei ceva mai ușor prima data. 0.5kg sau cel mult 1kg, pe picior.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cumpara 0.5 pentru inceput iar dupa aceea poti sa cumperi 1kg

| hgcl a răspuns:

Ce cu ele, ce fara, tot una iti este.