| Creepygirl2002 a întrebat:

Am concurs peste 2 saptamani.Stiti cumva cum as putea prinde forta? Si sa fac muschi? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Buna. In doua saptamani nu poti face muschi. Poti face sport in schimb, flotari, genoflexiuni zi de zi pana la concurs. Insa cel mai eficient lucru pe care il poti face este sa respecti strict orele de somn, sa te hidratezi foarte bine si sa mananci (3 mese principale), evita dulciurile. In 2 saptamani vei avea o stare mult mai buna, energica. Daca te-am ajutat... funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In 2 saptamani? laughing)) In vise poate

| darrio2007 a răspuns:

Ce sport? In doua saptamani nu capeti nimic. Poate doar incredere in tine.

| Dumbi a răspuns:

Ce concurs ai? De sah?

Ai o perioada prea scurta ca sa prinzi forta. Daca ai spune si sportul ar fi genial.
Si inca ceva nu conteaza asa mult forta, ci agilitatea, viteza si antrenamentul e mult mai important in orice sport, chiar daca e box sau mai stiu eu ce.