| ArianaAugustin a întrebat:

am dat acum câteva săptămâni proba aia in care sari de pe loc, și am luat 3 sau 4, eu un știu daca mai există șanse, și dacă se trece nota

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Roaga-ti profesorul sa-ti mai dea o sansa cu saritura aia. Trebuie sa-ti iei mai mult avant cu ajutorul mainilor si balansarea corpului. Inainte sa executi saritura de pe loc, apleaca-te putin in fata, apoi sari. Poti sa mai exersezi acasa sau afara, inainte sa mergi in sala de sport. Succes!

| Bogdan2109 a răspuns:

Poti vorbi cu profesorul/profesoara de sport sa m ai dai inca odata proba, deoarece nota se trece.