| Wizard68 a întrebat:

Am o intrebare la un meci pe 8 ball pool am bagat bila neagra din prima cand am spart careul si mi-a aratat ca am castigat e adevarat sau nu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este, posibil era un bug

| Wizard68 explică (pentru anonim_4396):

Deci este bug ca mi-a aratat ca am castigat.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca bagi bila neagra dupa ce ai spart, inseamna ca ai castigat jocul. Dupa regula asta se ghideaza multi dintre cei care joaca biliard in baruri. Totusi, se intampla foarte rar. La 8 ball pool, acum un an, cand jucam eu, nu era asa. Daca, din spargere, bagai neagra, aceasta era repozitionata. Poate acum au schimbat.

| Xenoverse a răspuns:

Daca bila neagra din prima pierzi

| Wizard68 explică (pentru Xenoverse):

Da dupa ce sa spar careu a inrat bila neagra si mi-a aratat ca am castigat. De ce este vreun bug?