| LeoLord666 a întrebat:

Buna,am o intrebare mai ciudata,eu am fundul mare dar fac mult antrenament si ramane mereu la fel,cum as putea sa il mai reduc? (Sunt baiat) gen niste exercitii,dieta sau nu stiu, ce imi recomandati?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce exercirii faci pentru picioare?
Le poti modifica sau face mici ajustari sa nu intre asa mult fesierii,

| LeoLord666 explică (pentru anonim_4396):

Pai faza e ca eu nu fac la picioare, doar la maini, flotari multe si greutati, genoflexiunile ar fi ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce iti faci un iubit o sa scada. Si foarte repede daca va iubiti mult!

| LeoLord666 explică (pentru anonim_4396):

Am spus ca sunt baiat deci nu prea as vrea sa fiu homo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeoLord666):

Dar care e problema daca ai fi homo? Sa inteleg ca e ceva aiurea sa fii homo?

| LeoLord666 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea as vrea, imi place mai mult sa fiu heterosexual

| Chitaristul26 a răspuns:

Daca ai probleme de grasime, rezolva-le prin a manca mai sanatos si a scoate prostiile din nutritie.
Dar s-ar putea sa ai si rotire anterioara a pelvisului, nu stiu sigur totusi. Uite-te pe net pentru exercitii care rezolva asta.

| LeoLord666 explică (pentru Chitaristul26):

Eu zic ca am o alimentatie buna si sunt la o greutate buna, 63kg si inaltimea 1.72

| Cristian2121 a răspuns:

Varsta, greutate, inaltime?

| LeoLord666 explică (pentru Cristian2121):

12 ani, 63kg si inaltimea 1.72