Întrebare recomandată | DeeaLoveAngels a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care fac volei (din Bucuresti): Stiti vreun club in Bucuresti unde sa se faca antrenamente dimineata? De preferat, pana in ora 12. Daca este cu plata, imi puteti spune cat ma costa? Multumesc!

1 răspuns:
| SmileyOnline a răspuns:

Nume: CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR. 6 BUCURESTI
Descriere: Detalii: Cursuri de volei pentru incepatori si avansati, incepand cu varsta de 7 ani, numai fete Adresa: Str. Luica nr. 48, sector 4, harta Telefon: Tel. 021.450.40.32; Fax 021.450.40.32 Email: css6_bucuresti@yahoo.com; Orar: L-J: 8-16; V: 8-14
Website: http://www.sportandfun.ro