| madu93 a întrebat:

am o intrebare. Vreau sa-mi lucrez un pic corpul, prin exercitii, fara sala. Mi-ati putea da un exemplu de exercitii? Scuzati categoria daca nu se potriveste big grin Mersi!

6 răspunsuri:
| Ionutzz13z a răspuns:

Abdomenele ajuta dar depinde cum le faci... incearca sa ti abdomenul incordat fara sa-l relaxezi. incearca si alergatul pe loc si vreo 70-100 de sarituri cu coarda pe zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionutzz13z):

Abdomene = cele mai proaste si ineficiente exercitii

esti doar un copil mic si firav, care isi da si el cu parerea, nu?

si legat de intrebare : ai macar o bara de tractiuni si 2 paralele?

| madu93 explică:

Mentionez ca sunt baiat tongue

| rinaina a răspuns:

Abdomene
flotari
tractiuni
alergare

| AkY321 a răspuns:

Abdomene,flotari,gimnastica