| baciumarian a întrebat:

Buna am o problema am 14 ani si sunt supraponderal as avea nevoie de niste exercitit sa slabesc daca ma puteti ajuta sa imi spuneti niste exerciti nu am nevoie de altceva decat de exerciti care sa le pot face acasa

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Exercitii pentru acasa :
-flotari
-abdomene
-genoflexiuni
-poti folosi tehnici de stretching.
Exercitii pe care ti le recomand eu stiind ca functioaneaza(cel putin la mine a functionat):
-jogging
-inotul
-plimbarile cu bicicleta(de preferat trasee prin parc)
-exercitii specifice salilor de forta(doar ca trebuie sa te deplasezi la sala - asta daca nu ti-e lene).
Numa bine si slabire placuta big grin

2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Mai bine alearga, ajuta mult mai mult.Si sa bei ceai verde! Vei slabi garantat daca le combini!

| baciumarian explică:

Am avut picioru rupt de 1 luna mi-a dat jos gypsu si ce cald e afara asa de bine fugi...