| s4rameiattini a întrebat:

am o problema, eu am facut 3 ani de gimnastica artistica, apoi m-am oprit pentru 2 ani, si acum as vrea sa ma intorc la gimnastica.Am gasit deja unde si am vorbit deja cu antrenorul,a zis ca e bine dar totusi am ceva de recuperat, voi ce parere aveti? imi e frica sa nu fiu destul de buna

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai de ce ne cere parerea, oricum nu conteaza deloc. Important este ce-ti doresti tu, daca ai talent, ce poti face, daca esti dispusa la antrenamente dure si o viata sportiva exemplara, etc.
Daca raspunsul este pozitiv la toate atunci merita sa te reapuci, daca nu atunci tot este bine pentru fizicul si sanatatea ta.

| s4rameiattini explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult! a
Abia astept sa incep.