| Oneforone2132131321 a întrebat:

Am primit o lovitura in bratul stang (nu foarte tare si nu prea dureroasa) cam intre os si muschi si instant am simtit o umflatura deasupra.
Am pus mana si am "mutat-o" inapoi fiindca se vedea putin umflat. Nu ma doare bratul deloc, nici cand il incordez doar ca inca simt umflatura ca ceva tare pe brat atunci cand e relaxat. Nu e foarte mare si nu ma doare aproape deloc (doar daca apas tare dar asa ma doare si cel sanatos atunci cand apas tare). Nu cred sa fie ceva serios dar voiam sa fiu sigur si am zis sa va intreb si pe voi.
Imi puteti zice daca umflatura va trece si daca este ceva grav sau se duce in timp?

3 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Daca iti poti misca bratu in toate pozitile si nu te doare nu ai nimic. iti va trece

| Oneforone2132131321 explică (pentru mihaicelsfant):

Ok iti multumesc mult big grin! Sarbatori fericite!

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Oneforone2132131321):

Trag in ele sarbatori. mersi ori cum