| 0Andreea4 a întrebat:

Buna!
Am putina burtica. si vreau sa fiu skinny :3. Ce ar trebui sa contina alimentatia mea de acum incolo si ce exercitii fizice trebuie sa fac? Si. in cat timp se vad rezultatele?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Avocatul31 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=fJv6eTssXbk
Nu ar strica putin cardio + o alimentatie sanatoasa, gen multe fructe, legume, piept de pui, orez, peste si laso mai moale cu fainoasele
Bafta

2 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Da mancare multe si exercitii fizice ar dura cam 1 luna 2 luni daca faci in fiecare zi

| anonima2121 a răspuns:

Buna! Incepe,, dieta,, in felul urmator:
1.Ia doua foi albe si pe una scrii alimentele sanatoase, iar pe cealalta alimentele nesanatoase. Dupa ce le scrii, lipestele pe frigider.
2. Fa sport in fiecare zi cate putin, adica: in prima zi a dietei trebuie sa faci de exemplu 30 de minute de exercitii (alearga, fa abdomene etc.).In a doua zi trebuie sa faci 40 de minute de sport, si tot asa pana ajungi la 1 ora de sport pe zi, iar apoi scazi cate zece minute pana la 30 de minute.
Sper ca te-am ajutat!