| anonim_4396 a întrebat:

Buna ..am si eu o intrebare am 14 ani si de un an si ceva eu nu am mai facut nici un fel de sport.acum as vrea sa ma apuc de unul dar imi este greu sa aleg sunt destul de inalta...dar inca ceva handbalul nu imi place sau orice sport gen fotbal sau voley. vreau un sport distractiv si mai putin 'periculos' am facut si calarie dar acest sport il pot face doar vara vreau un sport pe care il pot face atat vara cat si iarna mersi

PS:

9 răspunsuri:
| KiddoC a răspuns:

Poţi face dans sportiv. Eu m-am apucat pe la începutul anului şcolar. Este distractiv şi te ţine şi în formă, deşi te avertizez că după primele câteva ore vei face febra musculară din cauza efortului, mai ales dacă spui că nu ai mai făcut sport de ceva vreme. Dar merită, crede-mă. happy

| Andreeadede96 a răspuns (pentru KiddoC):

Ce dansuri ...adica gen hip-hop?

| KiddoC a răspuns (pentru Andreeadede96):

Dans sportiv. Chestia e că nu faci doar un anumit gen. Eu spre exemplu am început cu cha-cha, am făcut în paralel şi vals lent/vienez, şi acum învăţ samba. happy

| Veleno1 a răspuns:

Nu stiu incearca scrima e un sport frumos pentru fete, ce inaltime ai?

| Andreeadede96 a răspuns (pentru Veleno1):

1.69 multi imi zic ca ar trebui sa fac un sport ca e pacat. sunt inalta pentru varsta mea si e pacat ..parerea unora

| Andreeadede96 a răspuns (pentru Veleno1):

1.69..multi imi zic ca sunt inalta pentru varsta mea ..acum ce sa fac toti zic ca e pacat sa nu fac nimic

| Andreeadede96 a răspuns (pentru Veleno1):

1.69

| Andreeadede96 a răspuns:

1.69...sunt destul de inalta pentru varsta mea multi imi zic ca e pacat sa nu fac nimic ..nici un sport

| Andreeadede96 a răspuns:

Inaltimea mea este de 1.69