| Andreeadede96 a întrebat:

Buna ..am si eu o intrebare am 14 ani si de un an si ceva eu nu am mai facut nici un fel de sport.acum as vrea sa ma apuc de unul dar imi este greu sa aleg sunt destul de inalta...dar inca ceva handbalul nu imi place sau orice sport gen fotbal sau voley. vreau un sport distractiv si mai putin 'periculos' am facut si calarie dar acest sport il pot face doar vara vreau un sport pe care il pot face atat vara cat si iarna mersi
inca ceva am 1.69

PS:

Răspuns Câştigător
| hibrid112 a răspuns:

In sport exista intodeuna risc de accidentarelaughing dar asta e o nimica toata nu stiu handbalul era excelent, mai poti incerca fitness e distractivhappy sau tenis de camp, de masa

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Hai ca iti dau eu niste sporturi mai "distractive"

Alpinismul - vara afara pe munte iarna in sala
Atletismul
Arte martiale
Patinaj artistic
Inot
Tir
Triatlon (combinatie de inot/alergare/ciclism)
Dans sportiv
Polo
Scrima
Tenis
Kendo (ar putea intra tot la arte martiale)

Toate se practica indiferent de anotimp si zic eu ca usnt destul de distractive. Alege unu care te tenteaza mai mult si apuca-te de el big grin

| Novak_Otto_1980 a răspuns:

Handbalul ar fi perfect pentru tine big grinzic eu ....si nu prea e periculoshappy
Sper ca ti-a fost de folos big grin

| Andreeadede96 explică (pentru Novak_Otto_1980):

Handbal fac mai mereu la scoala sa sport,,, de acolo nu prea imi place...

| Andreeadede96 explică (pentru Andreeadede96):

Cred ca pana la urma o sa fac tenis de camp nu am mai incercat si cred ca ar fi distractiv