| Sorin_Sergiu_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cum aflu numele de utilizator pe Casa Pariurilor? Multumesc

1 răspuns:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Pentru a vă cunoaște numele de utilizator la Casa Pariurilor, trebuie să vă conectați la contul dvs. Dacă sunteți deja autentificat, numele dvs. de utilizator va apărea în bara de navigare sau în pagina de profil. Dacă nu vă amintiți numele de utilizator sau parola, va trebui să urmați procesul de recuperare a parolei sau să contactați serviciul clienți Casa Pariurilor pentru asistență.