| Antonio_Tony_1990 a întrebat:

Buna,am un rockrider 520 cumparat ca nou de 2 zile si suspensia se lasa greu si foarte putin, cauze sau rezolvare pls?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockrider marca Decathlon, știu pentru ca și eu am tot rockrider. Nu știu de ce nu mergi cu bicicleta în atelierul Decathlon. Găsesc băieții de la service o rezolvare.

| Antonio_Tony_1990 explică (pentru anonim_4396):

Ideea era sa incerc sa o rezolv singur deoarece sunt din sighisoara si cel mai apropiat decathlon se afla la mures (60 km)