| scama100 a întrebat:

AM vazut un video pe youtube cu un "negru din franta" care canta rap, in videoclip apar cei de la S3(street style soccety) si Sean Garnier, va rog daca stiti cum ii zice la melodie sau daca puteti sa postati linkul, as fi recunoscator.

3 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Trimite-mi link-ul cu filmul, că am Shazam pe telefon (o aplicație de iPhone) și îmi spune ce melodie e.

| vampir004 a răspuns:

Nu stiu

| scama100 explică (pentru Captoresque):

Pai eu nu stiu linkul my friend ca daca il stiam nu mai puneam intrebarea, nu mai tin minte cum ii zice la melodie, iar istoricul de la youtube nu-mi arata. am intrebat daca stie altcineva, in video e sean garnier care ii da mingea cu un pix unui copil asa incepe