| Razbunatorul a întrebat:

Bună are ceva dacă fac abdomen în fiecare zi?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat mai multe, cu atat mai bine.

| GeoforceExperience a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios poti face 100000 pe zi tot nu vei obtine patratele

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeoforceExperience):

Am zis doar ca e benefic sa faca mai multe, nu era vorba de patratele si nici de acest numar colosal.

| GeoforceExperience a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cand se refere,, Bună are ceva dacă fac abdomen în fiecare zi'' vrea patratele

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandire de copil mic, paralel cu sportul...

niciun muschi NU se antreneaza zilnic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai tu... expertule.

| presus a răspuns:

Este gresit sa iti lucrezi muschii abdominali in fiecare zi. Orice muschi are nevoie de odihna, el se reface in ziua cu pauza. Daca vrei sa iti lucrezi abdomenul, poti s-o faci de 3 ori pe saptamana (3 zile). Pentru rezultate bune intr-un timp scurt (2-3 luni), trebuie sa schimbi mereu tipul de exercitii, si acele exercitii sa aiba repetari multe cu macar 4-5 serii pe exercitiu. Evita consumul mare de carbohidrati, insa proteine cat mai multe. Fa-ti programul cat mai simplu pentru tine, de exemplu: Luni, Miercuri, Vineri (antrenamente), Marti, Joi, Sambata si Duminica (pauza). Succes!

| kingersome a răspuns:

WTF...are ceva daca nu faci in fiecare an.

| Sin3Freakz a răspuns:

Ce sa aiba? Da-i acolo

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sin3Freakz):

Supraantrenament... un muschi se lucreaza de maxim 2 ori pe saptamana.

| CristianCioranu a răspuns:

In general e bine sa faci gimnastica. Organismul te "anunta" daca exagerezi:o durere sau febra musculara. In tot ce faci sa fie un echilibru, ara excese.